11

Red Hook

Nám. Hrdinů 5, Praha 4   kontakty »
 

Bar restaurant kousek od st. Pražského povstání.


12

KFC Arkády

Na Pankráci 86, Praha 4   kontakty »
fast food

Pouze v KFC máte na výběr z mnoha variací kuřecích porcí, připravených podle tajného receptu z 11 druhů bylinek a koření. Můžete si vybrat i z široké nabídky sendvičů, salátů, příloh, menu a dezertů.


13

Simply Bistro

Doudlebská 5, Praha 4   kontakty »
bistro

Simply bistro v budově Polygon house (Pankrác) směřuje svojí nabídku především k přípravě tradičních pokrmů české kuchyně s důrazem na používání výhradně čerstvých surovin. V nabídce také naleznete výběr pizzy, těstovin a steaků.


14

Rybárna.net

Na Pankráci 1600/82, Praha 4   kontakty »
bistro

Denní nabídka zahrnuje pokrmy z mořských i tuzemských ryb, speciality z masa i vegetariánská jídla. Pokrm si můžete i objednat a sníst u nás (4 místa k sezení nahoře u výdeje + 32 míst v jídelně pod bistrem) či odnést v menuboxu ve Vámi určenou hodinu.


15

NORDSEE Arkády Pankrác

Na Pankráci 86, Praha 4   kontakty »
restaurace

Čerstvost, chutnost, pestrost, moderní styl - to je NORDSEE, rybí restaurace, kde se nejen dobře najíte, ale uděláte něco také pro své zdraví.


16

Aureole

Hvězdova 1716/2b, Praha 4   kontakty »
bar | gourmet restaurant | restaurace

Bar, gourmet restaurant, restaurace se nachází v lokalitě Praha 4 na ulici Hvězdova 1716/2b. Nabízí: bezbariérová, bezlepková, bio, catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, projektor, rezervace online, voda z vodovodu, wi-fi.


17

Alcione

Na Pankráci 76, Praha 4   kontakty »
 

Zveme Vás do stylové restaurace Alcione v Praze na Pankráci. Připravili jsme pro Vás příjemné denní i večerní posezení při svíčkách s širokou nabídkou pizzy přímo z pece, polévek, těstovin, steaků, zeleninových salátů, rybích specialit alko a nealkoholických nápojů.


18

restaurace RockShard

Na Strži 40, Praha 4   kontakty »
 

V Rockshardu vás čeká pořádný kus dobrého masa a skvělá rocková hudba. V uvolněné atmosféře a se skvělým personálem vám ukážeme, že i všední oběd nebo večeře s přáteli může být zážitek.


19

Perfect Bistro na Pankráckém Rynku

Na strži 1721/63, Praha 4   kontakty »
 

Bistro se nachází v lokalitě Praha 4 na ulici Na strži 1721/63. (Bistro nabízí v pracovní dny od 08:00 denní menu.)


20

Potrefená Husa Pankrác

Na Pankráci 129, Praha 4   kontakty »
pivnice | restaurace

Potrefená husa Praha Pankrác - na dynamicky se rozvíjející pankrácké pláni jsme pro Vás otevřeli naší již třetí Potrefenou husu, kde na Vás opět čeká skvělá kuchyně, nápoje a design. Přijďte se přesvědčit sami - těšíme se na Vás!!!


« Předchozí RESTAURACE 1 2 3 Další RESTAURACE v Praze »


Máte restauraci?

plus_restaurant.gif Přidejte/upravte záznam »

Chybí vaše oblíbená?

plus_meal.gif Dejte nám svůj tip »


Portál restaurace Praha provozuje LUNCHTIME.cz - restaurace v Praze, Brně a Ostravě

creactive.cz

TOPlist